Liga pétanque pro seniory odstartuje 10. srpna!

08/06/2014
Liga pétanque pro seniory odstartuje 10. srpna!

Pokud jste sestavili tým a přihlásili jej do 1.ročníku "Ligy Pétanque pro Seniory" (LPPS) jistě čekáte na podrobnější informace týkající se této soutěže. Jak bude soutěž probíhat se více dozvíte v samostatné rubrice. Nejvíce vás zajímá, které dny se bude letos hrát. Vězte, že hracími dny budou:

 - neděle 10.8.2014 
 - neděle 24.8.2014 
 Soupisky týmů a rozlosování jednotlivých kol již také naleznete v příslušných rubrikách. Obě kola se odehrají v parku v Lannově ulici na Praze 1. První zápasy se odehrají v 10h a hrát budou vždy všechny týmy. Místa je dost. 

Finále 1. ročníku se pak bude konat jistojistě v sobotu 27.9.2014 na Střeleckém ostrově v rámci víkendové akce "Pétanque pro Prahu",  o které se také brzy dozvíte víc z našich stránek.

Alespoň stručně, jak se bude hrát: každé utkání bude sestávat ze dvou paralelně hraných zápasů dvojic. Musíte mít tedy na místě minimálně 4 hráče. Ale maximálně jich můžete mít na soupisce až 12 a na každé utkání nebo hrací den se prostřídat. Pozor, hráčům musí být letos minimálně 55 let. 

Zápisné do LPPS je 400,- Kč za tým, ovšem v ceně získáte mimo jiné i dárek - originální košonky Ligy Pétanque pro Seniory. Každému hráči připravíme i jeho osobní licenci, kterou dostane při svém prvním hracím dnu proti úhradě týmového zápisného.

Jakékoliv dotazy prosím směřujte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na Petra Fuksu, telefon 602 261 925.

Přejeme vaším Koulím zdar!