Liga pétanque pro seniory odstartuje 10. srpna!

08.06.2014
Liga pétanque pro seniory odstartuje 10. srpna!

Pokud jste sestavili tým a přihlásili jej do 1.ročníku "Ligy Pétanque pro Seniory" (LPPS) jistě čekáte na podrobnější informace týkající se této soutěže. Jak bude soutěž probíhat se více dozvíte v samostatné rubrice. Nejvíce vás zajímá, které dny se bude letos hrát. Vězte, že hracími dny budou:

 - neděle 10.8.2014 
 - neděle 24.8.2014 
 Soupisky týmů a rozlosování jednotlivých kol již také naleznete v příslušných rubrikách. Obě kola se odehrají v parku v Lannově ulici na Praze 1. První zápasy se odehrají v 10h a hrát budou vždy všechny týmy. Místa je dost. 

Finále 1. ročníku se pak bude konat jistojistě v sobotu 27.9.2014 na Střeleckém ostrově v rámci víkendové akce "Pétanque pro Prahu",  o které se také brzy dozvíte víc z našich stránek.

Alespoň stručně, jak se bude hrát: každé utkání bude sestávat ze dvou paralelně hraných zápasů dvojic. Musíte mít tedy na místě minimálně 4 hráče. Ale maximálně jich můžete mít na soupisce až 12 a na každé utkání nebo hrací den se prostřídat. Pozor, hráčům musí být letos minimálně 55 let. 

Zápisné do LPPS je 400,- Kč za tým, ovšem v ceně získáte mimo jiné i dárek - originální košonky Ligy Pétanque pro Seniory. Každému hráči připravíme i jeho osobní licenci, kterou dostane při svém prvním hracím dnu proti úhradě týmového zápisného.

Jakékoliv dotazy prosím směřujte na Cette adresse e-mail est protégée contre les robots spammeurs. Vous devez activer le JavaScript pour la visualiser. nebo na Petra Fuksu, telefon 602 261 925.

Přejeme vaším Koulím zdar!