5. ročník Ligy Pétanque Pro Seniory 2018 je rozlosován

19/06/2018
 
Dámy a pánové, vyznavači pétanque z řad seniorů.
 
Je nám potěšením Vás informovat že proběhlo rozlosování na 5.ročníku LPPS – Ligy pétanque pro seniory! Pořadí zápasů naleznete v příslušné rubrice tohoto webu. Všechny zůčastněné týmy se dostaví na místo tak, aby se mohlo v 10h zahájit.  Prvním hracím dnem je neděle 5.8.2018 a sejdeme se v parku Lannova.
 
Přihlašování je již tedy formálně uzavřeno - jedině, že by se ještě našel 16tý tým, protože se letos podařilo sestavit 15 družstev! Pokud se tedy budete chtít ještě zúčastnit, zašlete co nejrychleji na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. název vašeho týmu a soupisku 4 – 12 hráčů.
 
Vždy hrají paralelně dvě dvojice, minimálně tedy musí být vždy přítomni alespoň 4 hráči. Každé kolo můžete měnit složení týmů.
 
Hrajeme tedy, jako tradičně, v parku v Lannově ulici (mezi bývalou nemocnicí Klimentská a Botelem Albatros). Zúčastnit se mohou hráči, kterým je letos minimálně 55 let (jednomu hráči může být minimálně 50 let) Finále proběhne v neděli 16.září 2018 na Střeleckém ostrově spolu s rodinným turnajem Sbohem léto v rámci akce Pétanque pro Prahu, jež realizujeme v partnerství s MČ Praha 1 a Střediskem sociálních služeb Praha 1.
 
Veškeré další podrobné informace se dozvíte v rubrice Základní informace
  
Hracími dny pro 5.ročník LPPS jsou:
 
 - Neděle 5.8.2018
 - Neděle 26.8.2018
 
Jakékoliv dotazy, pokud na ně nenajdete odpověď na těchto stránkách, prosím směřujte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na Petra Fuksu, telefon 602 261 925.
Přejeme vaším Koulím zdar!