Přišel ten pravý zveřejnit zveřejnit detaily 4.ročníku "Ligy Pétanque pro Seniory" (LPPS)!

Jak bude soutěž probíhat se více dozvíte v samostatné rubrice. Nejvíce vás zajímá, které dny se bude letos hrát. Vězte, že hracími dny budou:

  neděle 13.8.2017
  neděle 20.8.2017

Zápasy základních kol se odehrají tradičně v parku v Lannově ulici na Praze 1.

Začínat budeme v 10h a končit kolem 15h. Hrát budou vždy všechny týmy. Místa je dost. 

Finále 4. ročníku se pak bude konat jistojistě v neděli 17.9.2017 na Střeleckém ostrově v rámci víkendové akce "Pétanque pro Prahu",  o které se také brzy dozvíte víc z našich stránek.

Jakékoliv dotazy, pokud na ně nenajdete odpověď na těchto stránkáchg, prosím směřujte na This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. nebo na Petra Fuksu, telefon 602 261 925.

Přejeme vaším Koulím zdar!

18/06/2017

Dokonalé "déja vu" *** se povedlo finalistům 3 ročníku Ligy pétanque pro seniory, jejíž finále se tradičně odehrálo v rámci 3.ročníku Pétanque pro Prahu na Střeleckém ostrově a to pod patronací starosty MČ Praha 1 a ve spolupráci se Střediskem sociálních služeb Prahy 1. 

Opět se podařilo vyhrát Sympaťákům z Prahy 8 a stejně jako loni porazili ve finále silný tým Lukáš Praha 13 a to "pouze na body". Loňské bronzové Veselé koule tentokrát v malém finále nestačily na tým Praha 6 a okolí.

Gratulujeme!

Paralelně s finále Ligy proběhl 7.ročník rodinného turnaje Sbohem léto za účasti 20ti týmů. Počasí se i přes malou pršku před začátkem turnaje vydařilo. Pavel Anděl, patron Senior týmu Prahy 1, předal ceny všem vítězům, občerstvení bylo dostatek a dobrá nálada vydržela až do konce. 

Děkujeme SSS Praha 1, MČ Praha 1 a panu starostovi Oldřichu Lomeckému za podporu, bez které bychom Ligu pétanque pro seniory v takovém rozsahu a na tak nádherném místě v parku v Lannové a na Střeleckém ostrově nemohli zorganizovat.

Výsledky finálových bojů 3. ročníku "LPPS 2016"  k nalezení v příslušné rubrice

Fotogalerie z finále se obleví po rozkliknutí tohoto článku

 

19/09/2016

Byli jsme velmi potěšeni zájmem účastníků LPPS o 4. Pohár konfederací v pétanque žen, který se odehrál 13.-14.8. ve Frymburku. Spolek Pétanque pro vás přispěl na autobus a i díky tomu se 11 seniorů mohlo kochat uměním 8 nejlepších světových týmů žen.

Klikněte si na TENTO ODKAZ i s fotografiemi

19/09/2016