3 ročníky - jeden vítěz! Ligový titul opět obhájili Sympaťáci

19/09/2016
3 ročníky - jeden vítěz! Ligový titul opět obhájili Sympaťáci

Dokonalé "déja vu" *** se povedlo finalistům 3 ročníku Ligy pétanque pro seniory, jejíž finále se tradičně odehrálo v rámci 3.ročníku Pétanque pro Prahu na Střeleckém ostrově a to pod patronací starosty MČ Praha 1 a ve spolupráci se Střediskem sociálních služeb Prahy 1. 

Opět se podařilo vyhrát Sympaťákům z Prahy 8 a stejně jako loni porazili ve finále silný tým Lukáš Praha 13 a to "pouze na body". Loňské bronzové Veselé koule tentokrát v malém finále nestačily na tým Praha 6 a okolí.

Gratulujeme!

Paralelně s finále Ligy proběhl 7.ročník rodinného turnaje Sbohem léto za účasti 20ti týmů. Počasí se i přes malou pršku před začátkem turnaje vydařilo. Pavel Anděl, patron Senior týmu Prahy 1, předal ceny všem vítězům, občerstvení bylo dostatek a dobrá nálada vydržela až do konce. 

Děkujeme SSS Praha 1, MČ Praha 1 a panu starostovi Oldřichu Lomeckému za podporu, bez které bychom Ligu pétanque pro seniory v takovém rozsahu a na tak nádherném místě v parku v Lannové a na Střeleckém ostrově nemohli zorganizovat.

Výsledky finálových bojů 3. ročníku "LPPS 2016"  k nalezení v příslušné rubrice

Fotogalerie z finále se obleví po rozkliknutí tohoto článku

 

Těšíme se na všechny při dalších akcích, organizovaných sdružením Pétanque pro Vás a jsme zvědavi, zda Sympaťáci najdou ve 4.ročníku LPPS v roce 2017 přemožitele.