První hrací den 5.ročníku LPPS ukončila průtrž mračen!

15.08.2018
5. ročník Ligy pétanque pro seniory začal idylkou. Tropická vedra po celý týden sice vystřídal v neděli ráno příjemný déšť, který ale ještě před začátkem prvního kola přestal. Celé dopoledne tak bylo ideální počasí na pétanque. Po poledni již sluníčko začalo kralovat, se se začátkem čtvrtého kola se ovšem zvedl silný vítr, obloha se zatáhla a z nebe padaly provazy vody. Po půlhodině déšť přestal, ale většina hřišť se proměnila v obrovské louže a nebylo tak téměř kde hrát. Čtvrté kolo se tak nedohrávalo a následující den jury rozhodla, že se nebude počítat do výsledků. 26.8. tak každý tým odehraje 3 zápasy, které se započítají do tabulky a dozvíme se, kdo se dostane do čtvrtfinále a kdo si zahraje o konečné umístění.
 
Jeden z týmů 5.ročníku se ve čtvrtek odhlásil a nakonec tak 5.ročník LPPS hraje sudý počet týmů. Díky tomu se změnili někteří soupeři v prvním hracím dnu a drobné změny nastanou i 2.hrací den.  Podívejte se prosím na aktualizovaný rozpis utkání.
 
Podle složení hráčů se velkým favoritem tohoto ročníků staly Veselé koule a zatím to potvrzují i na hřišti. Nikdo na ně nenašel recept. Velmi dobře hrají Řepáci a následují 3 týmy se 2 prohrami. Každý z týmů, včetně nováčka – Dvojkařů z Prahy 2 – získal alespoň jedno vítězství a máme se tedy ještě na co těšit!