4. Ligy Pétanque Pro Seniory má počtvrté stejné vítěze

20.08.2017
4. Ligy Pétanque Pro Seniory má počtvrté stejné vítěze

Neuvěřitelnou schopnost načasování formy na Ligu pétanque pro seniory ukazuje tým "Sympaťáci". I přesto, že jim ve finále jejich tradiční soupeř - tým Lukáš Praha 13 - "ukradl" výhru na prvním hřišti, nakonec zápas zvrátili ve svůj prospěch a slaví 4. titul v řadě!

Všichni účastníci 4.ročníku "Ligy Pétanque pro Seniory" (LPPS) odehráli o nedělích 13.8. a 20.8.2017 svých 7 zápasů v základní části. Hrálo se systémem melée, kdy se první kolo nalosovalo a soupeři pro další kola se určovala podle předem daného klíče. Přesné informace o soutěži naleznete v samostatné rubrice. Po základní části se ihned utkali čtvrtfinalisté, tedy týmy z 1.-8. místa. Týmy, které shodou okolností obsadily v základní části 1.-3. místo poté svoji výkonnost potvrdili i ve čtvrtfinále hraném KO. Pouze týmu Ferda, který skončil na 4. místě se čtvrtfinále nepovedlo a po porážce své místo přenechal týmu KŠŘ-GPS, reprezentujícímu Řepy. 

Semifinálové zápasy byly tedy následující:

 Lukáš Praha 13  x  KSŘ - GPS

 Sympaťáci   x  Avariado

Oba pozdější finalisté zvítezili ve svých utkáních 2:0 na zápasy a mohli si to opět po roce rozdat. Jak to dopadlo jste se dočetli již v prvním odstavci.

Zbývá zmínit neuvěřitelně dramatické utkání o 3. místo. Oba zápasy skončily 11:9. Jednou pro Avariado, jednou pro KSŘ-GPS. Při rovnosti bodů i skóre rozhodovalo až poslední kritérium, a tím je zápas uvedený v zápise na první pozici. A ten vyhráli reprezentanti z Prahy-Řep, KSŘ-GPS. 

Gratulujeme oceněným týmům a děkujeme všem, kteří se v něděli přišli na Střelák pobavit.

IMG 5152

Vítězný tým LPPS "Sympaťáci" úplně vpravo.