Základní kola "3. Ligy pétanque pro seniory 2016" na Lannově

Dva hrací dny - dvě naprosto různá počasí. Ale pořád jedna soutěžní atmosféra. Ani vytrvalý déšť v prvním dni LPPS 2016 neodradil 14 týmů od účasti! Po další, tentokrát již slunečné neděli už jsme znali semifinalisty. 

A vznikla také pěkná fotka, kterou podporujeme snahu pétanque o vstup do rodiny olympijských sportů.

Finále "2. Ligy pétanque pro seniory 2015" a "6. Sbohem léto" na Střeleckém ostrově

I přes ochlazení, které do Prahy ze dne na den dorazilo a navzdory těžké konkurenci akcí, jež se v neděli 20.9.2015 po celé Praze konaly, se Střelecký ostrov opět dočkal bohaté účasti milovníků pétanque. Akce "Pétanque pro Prahu" hostila kromě finále druhého ročníku "Ligy pétanque pro seniory" (LPPS)  i 6. ročník turnaje pro veřejnost "SBOHEM LÉTO", kde se sešlo 18 týmů Celkem tam byla více než stovka účastníků. Vítězi 2. ročníku Ligy pétanque pro seniory se stal tým SYMPAŤÁCI složený převážně z hráčů "Kulové osmy" ....... více v příslušné aktualitě a ve výsledcích !

MČR seniorů 55+ pro rok 2014 na Střeleckém ostrově

Krejčínovi z Kulové osmy a Vaníčkovi z Kostomlat se v neděli 28.9.2014 stali českými seniorskými mistry. Ve finále na Střeleckém ostrově v Praze zvítězili nejtěsnějším rozdílem 13:12. Rekordních 21 seniorských týmů se sešlo v nádherném prostředí Střeleckého ostrova, kde se hrálo pod stromy a obrovským obloukem Mostu Legií. Budoucí mistři postoupili v neděli jako jediní do čtvrtfinále ze čtyřkolového švýcara se dvěma prohrami. A pak už překvapovali jednoho soupeře po druhém i sami sebe. Celý den bylo nádherné letní počasí a finálové utkání na osvětleném volném terénu pod mohutnými stromy připomínalo svojí atmosférou večery v Provence. Diváci a soutěžící si jako bonusu mohli užívat osvětleného Národní divadla, Kampy, Karlova mostu a Pražského hradu.

Jsme rádi, že jsme měli čest tento turnaj organizovat. Kompletní reportáž naleznete na http://www.petanque-pro-vas.com/cs/uvod/item/265-mcr55_2014

Finále "Ligy pétanque pro seniory 2014" na Střeleckém ostrově

V sobotu 27.9. se na Střeleckém ostrově v Praze odehrálo očekávané finále LPPS 2014. V semifinále proti sobě ve dvou paralelních zápasech dvojic od 11hodin nastoupili KELTOVÉ K8  x  PRAHA 13  a EMI  x KO. Ve finále se pak potkali oba týmy s "K" na začátku názvu. Putovní pohár za 1.místo v premiérovém ročníku Ligy pétanque pro seniory spolu s dárkovým košem Le Chateau, dobrotami z Bonne Maman a BonaVita putuje k týmu "Keltové K8" z Prahy 8 a plné náruče cen si odnesli i druzí "K.O.". Na třetím místě skončilo velké překvapení z "Prahy 13" a cenu útěchy dostal i čtvrtý tým "Emi". Celý článek ZDE

 

I. ročník Ligy pétanque pro seniory 2014 (2. hrací den)

Druhý hrací den "Ligy pétanque pro seniory 2014" (neděle 24.8.2014)  se tradičně také podařil. Poslední 4 kola rozhodla o semifinalistech. Potkáme se 27.9. 2014 na Střeleckém ostrově na finále, v rámci turnaje SBOHEM LÉTO.

 

I. ročník Ligy pétanque pro seniory 2014 (1. hrací den)

První hrací den "Ligy pétanque pro seniory 2014" (neděle 10.8.2014)  se vyvedl nad očekávání. Počasí bylo vpravdě provensálské a nadšení do hry u všech účastníků obrovské. Kromě hry samotné jsme se i dobře najedli a pitný režim dodržovali lahodnými limonádami. Vychutnejte si atmosféru turnaje s námi.

 

Senioři a pétanque (2011-2014)

Pražští senioři se v posledních několika letech pravidelně účastní všech našich turnajů a tréninků - jak soutěžních, tak jen amatérských. Přidejte se a zažijte s námi úžasnou atmosféru. Projděte si zatím malou fotogalerii.