Ohlasy účastníků 1. ročníku LPPS v roce 2014 !

22.06.2015

Po skončení 1. ročníku LPPS v roce 2014 jsme měli dobrý pocit, že se vše podařilo. Ale objektivní hodnocení mohou poskytnout jen a pouze sami účastníci. O to víc nás těšilo, že se na našem mailu během pár dnů objevilo několik ohlasů. A kladných! Jako třeba tento, od Senior Týmu Prahy 1: 

 "Nedá nám to, abychom se ještě nevrátili k včerejší první části Letní ligy seniorů v pétanque. Opravdu obdivujeme jak jste se ve dvou lidech vypořádali s organizací, občerstvením a vůbec se vším co k takové soutěži patří. Při tolika soutěžících a teplotě 31 stupňů ve stínu, to nebylo vůbec jednoduché. Jistě to opět přispěje k oblibě a propagaci tohoto pěkného a pro seniory vhodného sportu. My i přes relativně mizerné výsledky (i horko udělalo své) se těšíme na druhé kolo a Vám jako organizátorům přejeme i další podobně vydařené turnaje. Senior tým Prahy 1".

Anebo od seniorů z Prahy 8 (Kulová osma):

"Celý kolektiv hrajících petanquerů z KULOVÉ OSMY se jednomyslně vyjádřil k tomu, že celý, zatím dvoukolový turnaj LPPS 50+, NEMĚL CHYBU.
Opravdu bychom nenašli nic, co by bylo špatné - co bychom mohli i případně zkritizovat. Celý kolektiv pořádajících pracoval nejen obětavě, ale také naprosto profesionálně, organizace byla skvělá, nebývalé občerstvení nejen sortimentem bohaté, ale také velmi chutné, no zkrátka fajn. Od toho se samozřejmě odvíjela spokojenost všech účastníků z celé Prahy a nedošlo k jedinému problému a pokud k nějakému drobnému, byl neprodleně a profesionálně vyřešen. U některých klubů bylo obdivuhodné, jak se dokázali navzájem povzbuzovat a jak si fandili. Závěrem bychom znovu chtěli zdůraznit, že jsme byli spokojení i celým průběhem a výsledky a děkujeme za to, že jsme byli pozvaní a že jsme se mohli zúčastnit, a že se vždy takových akcí rádi znovu zúčastníme."

A ještě od pana Procházky, vozíčkáře z Řep a nositele titulu "Senior roku 2014":

Vážený pane Fukso,
děkuji za všechny naše členy za úžasné zážitky, které jsme prožili při pétanque v rámci LPPS v „Lannovce“.
Dalších 14 pražských seniorů se chytlo velmi pevně drápkem.

Děkujeme tímto všem za pochvalu a těšíme se nashledanou na 2. ročníku LPPS v roce 2015.