Důležité! Liga začne na Kampě!

30.07.2015

Vážení účastníci 2.ročníku Ligy pétanque pro seniory,

Jsme rádi, že jste se přihlásili a že počet týmů se z loňských 10 navýšil na 14. Kompletní rozlosování včetně všech podrobností jste si jistě již prohlédli. Jelikož však od 3. do 9. srpna 2015 organizujeme velkou akci "Kampa pétanque", rádi bychom vám umožnili zahrát si v tomto unikátním a nezapomenutelném prostředí. Podmínky budou skromnější než jste zvyklí z parku v Lannové, ale zahrát si pétanque přímo u Karlova mostu se poštěstí možná jednou za život. Rozhodli jsme se tedy odehrát první kolo 2.ročníku Ligy pétanque pro seniory ve středu a ve čtvrtek 5. a 6.8.2015 v rámci akce Kampa pétanque (více informací najdete na www.petanque-pro-vas.com) a to v následujících časech:

 

Středa 5.8

10h        Senior tým Praha 1 B – KSŘ Řepy A

11h        KSŘ Řepy C – Rapid

12h        Praha 13 Lukáš – Osmáci

 

Čtvrtek 6.8.

10h        KSŘ Řepy B – Rodamiento

11h        Meta Praha 6 – Senior tým Praha 1 A

12h        Sympaťáci – KSŘ Řepy D

 

Hrají paralelně 2 dvojice, na váš zápas se tedy musíte dostavit se čtyřmi hráči a neomezeným počtem fanoušků! Celý týden probíhá na pétanque sbírka pro Komunitní centrum Motýlek pro děti s Downovým syndromem a budeme rádi, pokud přispějete i vy. Celý výtěžek bude předán  v neděli 9.8. na Kampě. 

Nad akcí Kampa pétanque převzal záštitu pan Velvyslanec Francie v České republice a Francouzsko-česká obchodní komora. Každý den budou probíhat od 17 hodin mini-turnaje jednotlivců a vítěz každého turnaje vyhraje voucher do slavného Café Palace na kávu a dezert pro 2 osoby. Zápisné do turnaje je 50 korun a výtěžek jde také na sbírku pro Motýlek. Jste srdečně zváni!

Poprosím kapitány jednotlivých týmů, aby mi potvrdili, že svůj zápas odehrají v uvedeném termínu na Kampě. Dejte nám prosím vědět i v případě, že to není možné, aby na vás zbytečně nečekal soupeř. Děkujeme a přejeme koulím zdar,

Petr Fuksa a Karel Dohnal