Známe semifinalisty LPPS 2015.

24.08.2015
Známe semifinalisty LPPS 2015.

Základní skupiny 2.ročníku jsou dohrány a známe již čtyři semifinalisty, kteří se utkají o celkové vítězství 20.září na Střeleckém ostrově. Překvapivě je mezi nimi jenom jeden z týmů Kulové osmy. Postoupit se naopak povedlo KSŘ "B" a Rodamientu. Na loňský úspěch navázal i tým Prahy 13 – Lukáš. 

Ideální počasí, tentokrát bez deštivého finále, zajímavé zápasy, premiéru v podobě domácí ledové kávy, Aperolu a klasicky výborné kuřecí řízečky přinesl druhý hrací den ligy. Dohráli jsme základní skupiny a systémem na dvě prohry se utkalo 8 čtvrtfinalistů. Tento systém se používá na mistrovství republiky, ale v podobě dvojzápasů se jedná pravděpodobně o světovou premiéru. Díky lepšímu vzájemnému zápasu ze skupiny postoupil tým KSŘ "A" na úkor největšího překvapení základních bojů – Senior týmu Prahy 1 "B" se skvělou dvojicí Jarka – Dáša.... 

... O celkově 9. místo se utkaly oba týmy Prahy 1, o 11.místo pak došlo k dalšímu derby KSŘ "C" a "D". Aksen tentokrát dorazil v plném počtu a i když se hráčkám nepodařilo získat alespoň bod, získaly sympatie soupeřů a příští rok mohou být jenom lepší. Základní skupiny byly velmi vyrovnané a o pořadí rozhodovaly drobnosti.
Jsme zvědavi, kdo získá titul ve druhém ročníku. Potvrdí své kvality Sympaťáci z Prahy 8? Zúročí své loňské finálové zkušenosti Praha 13 – Lukáš? Nebo překvapí Rodamiento, či zelená lavina KSŘ, podporovaná početnou hráčskou základnou? Těšíme se na všechny na Střeleckém ostrově. Ti nejlepší budou hrát o titul, všichni ostatní o vítězství v 6.ročníku tradičního turnaje "Sbohem léto". 

 

sbohem leto jpg2015