3. ročník Ligy seniorů v pétanque zná semifinalisty!

17.06.2016
3. ročník Ligy seniorů v pétanque zná semifinalisty!

Je nám potěšením že jsme mohli vyzvat všechny naše "přátele v koulích", kteří patří do prestižní věkové kategorie zvané "senioři", aby se opět mobilizovali. Byl vyhlášen 3. ročník "Ligy pétanque pro seniory 2016". Uzávěrka přihlášek byla 15.7.2016 a přihlásilo se 14 týmů!

Máme znovu možnost porovnat svoji výkonnost a sklidit ovoce vaší tréninkové píle. První i druhý ročník se Vám, pořadatelům, sponzorům i partnerské Praze 1 velmi líbili. Vynasnažíme se, aby letos vše opět vyvedlo a úroveň turnaje se zase o něco posunula směrem nahoru.  

Výsledky prvního a druhého hracího dne již naleznete v příslušné rubrice. Dozvíte se tam, kdo jsou letošní semifinalisté.

Co je jisté, je tedy semifinále a finále. To se odehraje již tradičně na Střeleckém ostrově a to opět v neděli - 18.9.2016 v rámci akce "Petanque pro Prahu". V rámci ní proběhne i 7. ročník tradičního rodinného turnaje "SBOHEM LÉTO", takže si zahrají úplně všichni!

Obecné informace o 3. ročníku LPPS naleznete v příslušné rubrice ZÁKLADNÍ INFORMACE

Alespoň stručné a rychlé opáčko základních podmínek: každé utkání bude sestávat ze dvou paralelně hraných zápasů dvojic. Musíte mít tedy na místě minimálně 4 hráče. Ale maximálně jich můžete mít na soupisce až 12 a na každé utkání nebo hrací den se prostřídat. Pozor, hráčům musí být letos minimálně 55 let. Loni zavedené pravidlo se osvědčilo a tak i letos si můžete tým omladit jedním mladším hráčem, který bude mít teprve minimálně 50 let.  
 
Zápisné do LPPS je 600,- Kč za tým, ovšem v ceně získáte jako tradičně občerstvení po všechny hrací dny zdarma. Každému hráči připravíme i jeho osobní licenci, kterou dostane při svém prvním hracím dnu proti úhradě týmového zápisného.
 
Přejeme vaším Koulím zdar a těšíme se!