První hrací den 6. ročníku LPPS 2019

04/08/2019
První hrací den 6. ročníku LPPS 2019

Pošesté jsme se sešli k prvnímu dni Ligy pétanque pro seniory. 

Den začal doplněním jednoho týmu na poslední chvíli. Na vlastní žádost a po následném rozhodnutí jury byl zařazen do skupiny "A" tým Praha 1 "D" a vyplnil tak "díru" v tabulce s lichým počtem účastníků. 

Hned ve svém prvním vystoupení tento tým trochu "nabořil" harmonogram dne, když se se svými rivaly z Praha 1 "A" přetahoval o každý bod. Hodinu a půl trvající bitvu v prvním zápase pro sebe nakonec rozhodl tým Praha 1 "A" čtyřmi body v posledním náhoze. Tento zápas jakoby odstartoval sérii vyrovnaných zápasů. Po prvním hracím dni zůstal jen jeden tým, který se zatím neradoval z výhry. A je tu také věc nevídaná - v obou tabulkách vedou průběžně týmy z Prahy 1. Vydrží jim výkonnost i ve druhém hracím dni v neděli 11.8.? Mnohé napoví i předehrávky, lépe řečeno dohrávky dvou zápasů, které byly z objektivních "deštivých" příčin přesunuty právě na následující neděli na 9h. Potkají se tam spolu dvě Prahy 1 proti sobě a také dvojí zástupci Řep. Po prvním dni máme již pár favoritů, ale většina míst ve čtvrtfinále je ještě velkou hádankou. Posuďte sami v rubrice LOS A VÝSLEDKY

Nutno dodat, že hráči a hráčky se odpoledne rozcházeli spokojeni. Někteří s výkonem a s občerstvením, jiní spokijeni jen .... s občerstvením. Ale tak už to chodí. Hlavně že jsme prožili prima neděli. A příští týden zase!