5. ročník Ligy Pétanque Pro Seniory 2018 je rozlosován

19.06.2018
 
Dámy a pánové, vyznavači pétanque z řad seniorů.
 
Je nám potěšením Vás informovat že proběhlo rozlosování na 5.ročníku LPPS – Ligy pétanque pro seniory! Pořadí zápasů naleznete v příslušné rubrice tohoto webu. Všechny zůčastněné týmy se dostaví na místo tak, aby se mohlo v 10h zahájit.  Prvním hracím dnem je neděle 5.8.2018 a sejdeme se v parku Lannova.
 
Přihlašování je již tedy formálně uzavřeno - jedině, že by se ještě našel 16tý tým, protože se letos podařilo sestavit 15 družstev! Pokud se tedy budete chtít ještě zúčastnit, zašlete co nejrychleji na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. název vašeho týmu a soupisku 4 – 12 hráčů.
 
Vždy hrají paralelně dvě dvojice, minimálně tedy musí být vždy přítomni alespoň 4 hráči. Každé kolo můžete měnit složení týmů.
 
Hrajeme tedy, jako tradičně, v parku v Lannově ulici (mezi bývalou nemocnicí Klimentská a Botelem Albatros). Zúčastnit se mohou hráči, kterým je letos minimálně 55 let (jednomu hráči může být minimálně 50 let) Finále proběhne v neděli 16.září 2018 na Střeleckém ostrově spolu s rodinným turnajem Sbohem léto v rámci akce Pétanque pro Prahu, jež realizujeme v partnerství s MČ Praha 1 a Střediskem sociálních služeb Praha 1.
 
Veškeré další podrobné informace se dozvíte v rubrice Základní informace
  
Hracími dny pro 5.ročník LPPS jsou:
 
 - Neděle 5.8.2018
 - Neděle 26.8.2018
 
Jakékoliv dotazy, pokud na ně nenajdete odpověď na těchto stránkách, prosím směřujte na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo na Petra Fuksu, telefon 602 261 925.
Přejeme vaším Koulím zdar!